INSTALATORZY:

Każda instalacja systemów oferowanych przez firmę Komers powinna zostać przeprowadzona w sposób profesjonalny i fachowy, z uwzględnieniem wszystkich zaleceń podanych przez producentów. W celu zapewnienia najwyższego poziomu satysfakcji z użytkowania systemu współpracujemy wyłącznie z wykwalifikowanymi instalatorami.

Przypominamy, że źle wykonana instalacja wpływa na ograniczoną funkcjonalność systemu, może skutkować uszkodzeniem poszczególnych urządzeń i utratą gwarancji.

Koszt instalacji określany jest za każdym razem indywidualnie, zależy od warunków technicznych w miejscu instalacji jak również od nakładu i czasu pracy Instalatora. W cenę instalacji wliczane jest uruchomienie i zaprogramowanie całego systemu oraz szkolenie z jego obsługi.

Współpracujemy z instalatorami na terenie całego kraju. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani otrzymaniem danych teleadresowych do najbliższego instalatora prosimy o kontakt:

KOMERS Profesjonalne Systemy Zabezpieczeń
Tel./fax: 42 651 86 48
Mobile: 603 378 332
e-mail: komers@zabezpieczeniakomers.pl

Alarmy KOMERS, kamery CCTV
KOMERS - Łódź, Pabianice. Mobile: +48 603 378 332, e-mail: komers@zabezpieczeniakomers.pl
Strona "www.zabezpieczeniakomers.pl" zostawia pliki cookies na Twoim komputerze w celu zbierania statystyk odwiedzin. Możesz zmienić ustawienia dotyczące magazynowania plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki stron. X